REKLAMAT E PLAYERAVE NUK KONTROLLOHEN NGA NE!
HAP SEZONIN E 1:
HAP SEZONIN E 2:
HAP SEZONIN E 3:
HAP SEZONIN E 4:

                                                                                                                                                                                                                                                                                             
PERSHKRIM I SHKURTER 
Naruto Uzumaki, një adoleshent, ninxha i ri i cili lufton fort teksa është në kërkim të njohurive dhe ëndërron të bëhet një Hokage, pasi janë udhëheqësit e fshatit dhe njihen si ninxhat më të fortë.15 Comments

 1. Pse nuk hapett e madhe vidjoja????

  ReplyDelete
  Replies
  1. neese je ne kompjuter klikoje videon dy here me maus

   Delete
 2. A e keni serialin e Iron Kid Ose Femija i Hekurt te dubluar ne shqip nga tringu

  ReplyDelete
 3. Replies
  1. Episodet postohen ne oret : 15:00 ose ndarket nga ora 22:00!

   Delete
 4. Pse sbeni nje aplikacion do ishte me mir

  ReplyDelete
 5. Ka me episode tek ky film tlt pergjigju

  ReplyDelete
 6. Replies
  1. Sepse o miku im,ju kerkoni pjese ne cdo seriale, dhe un kete gje nuk e bej dot, shiko nje serial derisa te mbaroj dhe me pas kerko per pjese te serialeve te tjera, sepse edhe ne skemi koh t'ju plotesojme tekat dhe deshirat e juaja. Ti cdo dite do kerkosh episoda ne cdo serial te mundshem qe ndodhet ne faqe.

   Delete
 7. Po jo re un skerkoj me pjes ne cdo serial vetem kto 2 filmat me naruton po shoh kto koh dhe po ju pyes si njeri pse spo ju them hidhni me sezben

  ReplyDelete